سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ 388 0 1

چند صحنه به یادماندنی در تاریخ فوتبال توسط کودکان بازسازی شده و جورج لوگان هم از آنها عکس‌برداری کرده است.

بازسازی صحنه‌های به یادماندنی فوتبال توسط کودکان

چند صحنه به یادماندنی در تاریخ فوتبال توسط کودکان بازسازی شده و جورج لوگان هم از آنها عکس‌برداری کرده است. به گزارش ایسنا و به نقل از نشریه دیلی اکسپرس، در فوتبال برخی اتفاق‌ها رخ داده‌اند که هیچ‌گاه از یاد فوتبال‌دوستان پاک نخواهد شد. گلزنی دیگو مارادونا با دست، اخراج دیوید بکام مقابل آرژانتین، ضربه سر زین الدین زیدان به مارکو ماتراتزی در فینال جام جهانی، گاز گرفتن‌های لوییس سوآرس و ضربه کونگ‌فو اریک کانتونا به هوادار کریستال پالاس.
 
جورج لوگان اسکاتلندی در پروژه‌ای که «پسران بد فوتبال» نام دارد، به بازسازی صحنه‌هایی از ورزش فوتبال پرداخته که می‌تواند تاثیر بدی روی رفتار کودکان داشته باشد. به همین دلیل، او اتفاق‌هایی در فوتبال را انتخاب و با کمک کودکان آنها را بازسازی کرده است.
 
لوگان در این زمینه گفت: اتفاق‌هایی در فوتبال را انتخاب کردم که فکر می‌کنم تاثیر بدی روی کودکان می‌گذارد. می‌خواستیم یک‌سری از اتفاق‌هایی را که توسط رسانه‌ها بزرگ‌نمایی شده‌اند را انتخاب کنیم و به همه بگوییم اینگونه رفتارها چه تاثیرهایی می‌توانند داشته باشند.
 
لوگان افزود: خوشحالی بعد از گلی که پل گسکوین پس از گلزنی مقابل اسکاتلند انجام داد و ادای نشستن روی صندلی یک دندان‌پزشک را درآورد، یکی از به‌یادماندنی‌ترین و دردناک‌ترین اتفاق‌ها بود. گلزنی با دست مارادونا نیز یکی از خنده‌دارترین و پرچالش‌ترین صحنه‌هایی بود که می‌خواستیم آن را بازسازی کنیم. کودکانی که با آنها مشغول ساختن این اتفاق‌ها بودیم، از اتفاق‌ افتادن همه آن صحنه‌ها در فوتبال آگاهی داشتند و می‌دانستند چه بازیکنانی در آن صحنه‌ها بوده‌اند. این در حالی است که بسیاری از آن اتفاق‌ها پیش از تولد آنها بوده است.
کلمات کلیدی

سلامت ۱۱۸: مرجع سلامت جسم و روان

توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای 'سلامت ۱۱۸' نمی باشد.

سلامت ۱۱۸: مرجع سلامت جسم و روان: پزشکی، روانشناسی، تغذیه، ورزش و زیبایی

نظر شما